Zaduszki 2018

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887–1922
„O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”.
etap szkolny: 26 października 2017
Proszę potwierdzić uczestnictwo u p. Jadwigi Sobczuk

Eksplozja talentów

2 października wręczono nagrody laureatom Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży "Lipa" organizowanego pod patronatem prezydenta Bielska-Białej. Tradycyjnie w tym przeglądzie nie przyznaje się miejsc – najlepsze teksty, w tym roku wybrane spośród 1693 nadesłanych, są publikowane w almanachu, a laureaci otrzymują równorzędne nagrody.

Ogłoszenie Szkolnego Koła Caritas

UWAGA!
Od dnia 17.10.2017r. obowiązują zapisy na charytatywne zajęcia w Miejskiej Świetlicy Profilaktycznej, tzn. co miesiąc będzie nowa lista i trzeba się wpisać podając imię i nazwisko oraz termin. Na jedną godzinę maksymalnie pięć osób. 

Zapisy u Zuzanny Ligęzy (kl. II A) 

Zajęcia strzeleckie

Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju będzie w Liceum Ogólnokształcącym organizował zajęcia strzeleckie. Uczniów zainteresowanych uczestnictwem w treningach strzeleckich zapraszamy na zebranie organizacyjne 23 października o godzinie 12.45 w klasopracowni 09.

Wycieczka do CERN (Europejska Organizacja Badań Jądrowych)

X edycja konkursu "Zobaczyć Matematykę"

Serdecznie zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w X edycji konkursu "Zobaczyć Matematykę" organizowanego przez Akademię Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie. 

Celem konkursu (adresowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych) jestpropagowanie matematyki za pomocą szeroko dostępnych narzędzi komputerowych, jakimi są przeglądarki internetowe i oprogramowanie  niekomercyjne. Uczestnik konkursu powinien samodzielnie przygotować stronę internetową, która w sposób przystępny i atrakcyjny przybliży zagadnienie związane z matematyką wybrane przez autora strony.

Jagielloński Turniej Matematyczny

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza wszystkich uzdolnionych matematycznie uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w nowym konkursie.

Patio szkolne

Święto Edukacji Narodowej

To dzień, w którym klasy pierwsze składają ślubowanie, nauczyciele odbierają nagrody za wzorową pracę, a uczniowie przygotowują okolicznościowy program artystyczny. W tym roku uroczystość przygotowali: klasa 2d oraz Weronika, Mariola i Dawid pod opieką pani M. Skawińskiej oraz zespół "Zwolnieni" pod opieką pani I. Kołodziejczyk - Gurdek.

Strony