Laureaci XII edycji Powiatowego Konkursu Poetyckiego ,,Nienazwane uczucia”

Laureaci

XII edycji Powiatowego Konkursu Poetyckiego

,,Nienazwane uczucia”

organizowanego przez:

Liceum Ogólnokształcące nr I im. Marii Skłodowskiej – Curie

oraz Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej

( wszystkie kategorie; kolejność alfabetyczna )

Chromy Aleksandra Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Zachełmnej

Grzechynia Michał Liceum Ogólnokształcące nr I im. Marii Skłodowskiej – Curie w Suchej Beskidzkiej

Hutniczak Ewelina Zespół Szkoły i Schroniska Młodzieżowego w Stryszawie

Iciek Małgorzata Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Zawoi

Janikowska Weronika Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej

Jankowska Agnieszka – Maków Podhalański

Knapczyk Kacper Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Budzowie

Kowalcze Hanna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 w Jordanowie

Kosowska Joanna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej

Lurka Olimpia Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim

Macholnik Gabriela Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Zawoi

Malaga Karolina Liceum Ogólnokształcące nr I im. Marii Skłodowskiej – Curie w Suchej Beskidzkiej

Merz Paulina – Jordanów

Pająk Grzegorz – Lachowice

Sandulski Paweł Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie

Stypuła Julia Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Zachełmnej

Smyrak Anna Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Zawoi

Trybała Klaudia Liceum Ogólnokształcące nr I im. Marii Skłodowskiej – Curie w Suchej Beskidzkiej

Zachura Weronika Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Zawoi

Ziółkowski Rafał Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie

Serdecznie zapraszamy uczestników oraz ich opiekunów na uroczystość finałową XII edycji Powiatowego Konkursu Poetyckiego ,,Nienazwane uczucia”, która odbędzie się 10 stycznia 2019 roku w Liceum Ogólnokształcącym nr I im. M. Skłodowskiej – Curie w Suchej Beskidzkiej w sali nr.115 o godzinie 12.00. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Z poważaniem

Organizatorzy