Wyniki konkursów z Tygodnia Języków Obcych

W dniach od 18 do 22 lutego w naszej szkole miał miejsce doroczny Tydzień Języków Obcych. W jego ramach odbyło się wiele konkursów, których wyniki dziś chcielibyśmy ogłosić. Jednocześnie pragniemy poinformować, iż oficjalne zakończenie Tygodnia Języków Obcych, połączone z rozdaniem dyplomów zwycięzcom odbędzie się we środę 27 lutego na lekcji 3 (9:15-10:00) w sali nr 107.

Język angielski

Brainstorm

1. Maciek Majcherczyk 3a – 93p

2. Bartłomiej Łaciak 2a – 85p

3. Mateusz Mizak 3e i Zuzanna Łagosz 3c – 84p

Jaka to melodia?

  1. Jakub Stanaszek i Nikodem Piergies z 3e – 142p

  2. Magdalena Iwaniec i Joanna Maciaszek z 2b – 121 p

  3. Szymon Rączka i Michał Krzeszowiak z 3e – 108p

Śpiewać (nie tylko po angielsku) każdy może

  1. Weronika Michaś 3a i Dawid Pajor 3f

  2. Joanna Lasek 3s

  3. Angelika Migas 2e oraz Cecylia Durmała i Anna Kosman 3e

Wyróżnienia:

Katarzyna Surzyn i Joanna Ficek 3s

Julia Mielec i Gabriela Janczura 3e

Klasa 2b

Marta Bartyzel 2a

Quiz wiedzy o królowych Wielkiej Brytanii

  1. Magdalena Pasternak 3e

  2. Zuzanna Łagosz 3c

  3. Joanna Maciaszek 2b

  4. Natalia Ćwiertnia 2d

  5. Sałapat Marcelina 2d

Dyktando z języka angielskiego

1. Magdalena Pasternak, Szymon Rączka (4 błędy)

2. Bartłomiej Łaciak, Katarzyna Dziepak, Damian Strojny (6 błędów)

3. Magda Burliga (9 błędów)

Język francuski

Konkurs wiedzy o Francji

  1. Joanna Maciaszek 2b i Magdalena Burliga 2c

  2. Julia Popek 2e i Marlena Chłapek 2a

  3. Jakub Urbański 2b i Szymon Jędrzejak 2b

Konkurs plastyczny o Francji

  1. Karolina Oczkowska 1f

  2. Joanna Głuc 1b

  3. Karolina Hutniczak 1e

Język niemiecki

Quiz wiedzy o Austrii

  1. Marta Palcar i Damian Strojny z 3a – 24p

  2. Dominika Bargiel i Dwid Ceremuga z 3d – 19p

  3. Bartłomiej Torba i Jakub Wrona z 3f – 18p

Wyróżnienia: Michał Marusiński i Monika Cebula z 2f

Wyniki konkursu plastycznego zostaną ogłoszone w poniedziałek 25 lutego 2019r.

Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym

serdecznie gratulujemy!