Maraton Matematyczny

Liceum Ogólnokształcące nr I w Suchej Beskidzkiej im Marii Skłodowskiej –Curie

w dniu 16 listopada 2019 r.  organizuje XII edycję Maratonu Matematycznego

Maraton Matematyczny to rodzaj konkursu, który ma za zadanie popularyzację matematyki wśród młodzieży, rozbudzenie, rozwijanie i kształcenie zainteresowań matematycznych. Dobór zadań i ćwiczeń został tak przemyślany, aby uczył i bawił. Konkurs jest skierowany do uczniów klas VIII szkół podstawowych oraz II i III liceum  profilowanego, liceum ogólnokształcącego, jak i uczniów klas III i IV technikum, którzy lubią przygody matematyczne.

 

Maraton odbywa się w sobotę od godziny 900  do około godziny 1230.

 

Termin zgłoszenia drużyn do Maratonu Matematycznego

upływa w dniu  8 listopada 2019r.

 

Zgłoszenia oraz pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres mailowy : magdalena.kufietta@home.pl