Dyżury nauczycieli dla uczniów

 

 

WYKAZ DYŻURÓW NAUCZYCIELI

ROK SZKOLNY 2020/2021

Dyżur dla uczniów Dyżur dla rodziców
Sala Anna w godzinach  pracy kancelarii szkoły w godzinach  pracy kancelarii szkoły
Tatara Anna w godzinach  pracy kancelarii szkoły w godzinach  pracy kancelarii szkoły
Baran Sabina Środa, 13.55- 14.40 Wtorek, 8.20- 9:05
Bryndza Agnieszka w godzinach pracy pedagoga w godzinach pracy pedagoga
Chaja Marcin Wtorek, 13.05- 13.50 Środa, 11.05- 11.50
Chaja –Kubas Marta Środa, 13.05- 13.50 Środa,  9.15 – 10.00
Chowaniec Beata Poniedziałek, 13.05 – 13.55 Poniedziałek, 9.15 – 10.00
Droński Witold Środa, 13.05 – 13.50 Czwartek, 12.00- 12.45
Gałuszka Katarzyna Poniedziałek, 13.55 – 14.40 Czwartek, 9.15 – 10.00
Głuc Katarzyna Czwartek, 12.45- 13.30 Środa, 10.10- 10.55
Gryga Iwona Piątek, 12.00 – 12.45 Czwartek, 11.05- 11.50
Hadka Jakub Czwartek, 13.55 – 14.40 Czwartek, 12.00 – 12.45
Hojda Katarzyna Piątek, 13.55- 14.40 Wtorek, 9.15- 10.00
Kłapyta Wojciech Wtorek,13.05 – 13.50 Piątek, 9.15- 10.00
Kołodziejczyk-Gurdek Iwona Poniedziałek, 14.40 – 15.30 Czwartek, 8.20 – 9,05
Korzec Izabela Poniedziałek, 13.05- 13.50 Piątek, 8.20-9.05
Kot Bernadeta Piątek, 11.05- 11.50 Piątek, 10.10 – 10.55
Kożuch Małgorzata w godzinach pracy pedagoga w godzinach pracy pedagoga
Kubik Agnieszka Poniedziałek, 13.55 – 14.40 Poniedziałek, 10.10 – 10.55
Krause Anna Czwartek, 13.05.13.50 Poniedziałek, 10.10 – 10.55
Michaś Natalia Piątek, 13.05- 13.50 Czwartek, 12.00- 12.45
Majcherek-Pochroń Dorota Środa, 9.15 – 10.00 Środa, 14.45 – 15.30
Miklusiak Łukasz Poniedziałek, 13.50 – 14.40 Piątek, 8.20 – 9.05
Mikołajek Agnieszka Wtorek, 13.50 –14.40 Poniedziałek, 11.05 – 11.50
Młyńska Justyna Wtorek, 14.45- 15.30 Czwartek, 9.15- 10.00
Nowak Robert Poniedziałek, 7.30 – 8.00 Poniedziałek, 7.30 – 8.00
Opidowicz Magdalena Wtorek , 14,45 – 15.00 Piątek, 9.15- 10.00
Palcar Anna Piątek, 13,55- 14,40 Piątek, 9.15 – 10.00
Palcar Lucjan Czwartek, 13,05-13,50 Wtorek, 11.05-11.50
Pochopień Magdalena Piątek, 14.50 – 15.30 Piątek, 11.05-11.50
Polak Marzena Czwartek, 13.55- 14.40 Czwartek, 9.15- 10.00
Romanowska Renata Piątek 13.55- 14.40 Środa, 11.05-11.20
Skawińska Małgorzata Wtorek, 13.05 – 13.50 Środa, 11.05-11.55
Sobczuk Jadwiga Środa, 12.00 – 12.45 Wtorek, 14.00 – 14.40
Stanaszek Andrzej Czwartek, 11.05- 11.50 Poniedziałek, 13.05- 13.50
Stanaszek Krystyna Czwartek, 14.55- 15.30 Czwartek, 13.05- 13.50
Stanaszek Małgorzata Poniedziałek, 13:55 – 14:40 Środa, 9.15- 10.00
Steczek Katarzyna Piątek, 13.05 – 13.50 Czwartek, 11.05- 11.50
Szafraniec  Edyta Wtorek, 10.00- 10.55 Piątek, 12.00- 12.45
Szczerba Anna Czwartek, 13.55- 14.40 Piątek, 12,00 – 12.45
Talaga Jakub Wtorek, 10.10- 10.55 Środa, 11.05- 11.50
Talik Mateusz Wtorek, 10.10 – 10.55 Środa, 11.05 – 11.50
Tarasek Michał Piątek, 13.55- 14.40 Piątek, 10.10 – 15.55
Zawora Sabina Wtorek, 14.45- 15.30 Piątek, 10.10- 10.55
Ziomek Marcin Środa 13.55- 14.40 Piątek, 9.15 – 10.00