Dyżury nauczycieli dla rodziców

DYŻUR DLA RODZICÓW DYŻUR DLA UCZNIÓW
Sala Anna w godzinach pracy kancelarii szkoły w godzinach pracy kancelarii szkoły
Tatara Anna w godzinach pracy kancelarii szkoły w godzinach pracy kancelarii szkoły
Baran Sabina Środa,  9.15 – 10.00 Środa, 13.55 – 14.40
Bryndza Agnieszka w godzinach pracy pedagoga w godzinach pracy pedagoga
Chaja Marcin Wtorek,  8.20 – 9.05 Wtorek, 13.55 – 14.40
Chaja-Kubas Marta Wtorek, 8.20 – 9.05 Środa, 13.05 – 13.50
Chowaniec Beata Środa , 9.15  – 10.00 Piątek, 13.05 – 14.40
Droński Witold Czwartek, 12.00 – 12.45 Czwartek, 14.45 – 15.30
Fąfrowicz Piotr Wtorek, 11.05 – 11.50 Czwartek, 10.10 – 10.55
Gałuszka Katarzyna Wtorek, 10.10 – 10.55 Czwartek, 13.55- 14.40
Głuc Katarzyna Wtorek, 12.00 – 12.45 Poniedziałek, 13.05- 13.50
Gryga Iwona Piątek, 11.05 – 11.50 Piątek, 13.55 – 14.40
Hadka Jakub Wtorek, 10.10 – 10.55 Środa, 13.55 – 14.40
Hojda Katarzyna Czwartek, 11.05- 11.50 Środa, 14.40 – 15.30
Kłapyta Wojciech Czwartek, 11.05- 11.50 Czwartek, 13.55 – 14.40
Kołodziejczyk-Gurdek  Iwona Poniedziałek, 9.15- 10.00 Poniedziałek, 13.55 – 14.40
Korzec Izabela Piątek, 11.05- 11.50 Piątek, 13.05 – 13.50
Kot Bernadeta Czwartek, 9.15 – 10.00 Środa 13.05 – 13.50
Kożuch Małgorzata  w godzinach pracy pedagoga w godzinach pracy pedagoga
Kubik Agnieszka Czwartek, 10.10 – 10.55 Poniedziałek, 12.20 -13.05
Kudłacik Ewa Środa, 11.05- 11.50 Czwartek 14.45-15.30
Michaś Natalia Wtorek, 10.10 – 10.55 Środa, 11.05 – 11.50
Miklusiak Łukasz Wtorek 10.10 – 10.55 Wtorek, 9.15 – 10.00
Mikołajek Agnieszka Poniedziałek, 10.10 – 10.55 Wtorek, 14.45 – 15.30
Młyńska Justyna Wtorek, 9.15 – 10.00 Środa, 14.45 – 15.30
Mosór-Kufietta Magdalena Czwartek, 10.10 – 10.55 Wtorek, 13.55- 14.40
Nowak Robert Poniedziałek, 7.30 – 8.15 Poniedziałek, 7.30 – 8.15
Opidowicz Magdalena Wtorek, 8.20 – 9.05 Poniedziałek , 13.05 – 13.50
Palcar Anna Środa, 12.00 – 12.45 Piątek , 13.05 – 13.50
Palcar Lucjan Czwartek, 11.05 – 11.50 Piątek, 13.05 – 13.50
Pochopień Magdal. Piątek, 9.15 – 9.50 Poniedziałek,13.55 – 14.40
Polak Marzena Środa, 8.20 – 9.05 Środa, 12.45 – 13.30
Popielarczyk Wiesław Poniedziałek, 13.05 – 13.50 Wtorek, 13.05 – 13.50
Romanowska Renata Wtorek, 8.20 – 9.05 Wtorek, 13.55 – 14.40
Skawińska Małgorzata Poniedziałek, 11.05 – 11- 50 Czwartek, 12.00- 12.45
Sobczuk Jadwiga Wtorek, 13.55- 14.40 Wtorek,
Stanaszek Andrzej Wtorek, 8.20 – 9.05 Czwartek, 8.20 – 9.05
Stanaszek Krystyna Czwartek, 9.15 – 10.00 Wtorek, 7.30 – 8.15
Stanaszek Małgorzata Środa, 11.05 – 11.50 Środa 14.45 – 15.30
Steczek Katarzyna Piątek, 12.00- 12.45 Poniedziałek, 13.55 – 14.40
Szafraniec Edyta Czwartek, 10.10 – 10.55 Środa, 13.55- 14.40
Szczerba Anna Piątek, 9.15 – 10.00 Poniedziałek, 12.00-12.45
Talaga Jakub Wtorek, 11.05- 11.50 Piątek, 12.00 – 12.45
Talik Mateusz Poniedziałek, 11.05 – 11.50 Czwartek, 13.55-14.40
Tarasek Michał Czwartek, 8.20 -9.05 Czwartek, 9.15 – 10.00
Zawora Sabina Środa, 12.00- 12.45 Środa, 14.45- 15.30
Ziomek Marcin Poniedziałek, 11.05 – 11.50 Wtorek, 13.55 – 14.40