Osiągnięcia w konkursach i olimpiadach przedmiotowych

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Liceum Ogólnokształcące nr I im. Marii Skłodowskiej-Curie w Suchej Beskidzkiej

Nazwa olimpiady, konkursu,

 turnieju itp.

Wskazanie etapu   Liczba uczniów Zajęte miejsca                           
II Ogólnopolski Konkurs Krajoznawczy o Republice Słowackiej finał 1 I miejsce ,
Ogólnopolski Konkurs literacki „ Płynąć pod prąd”. finał 1 Finalista
XVI Powiatowy Konkurs Recytatorski powiatowy 2 II miejsce

wyróżnienie

XI Maraton Matematyczny powiatowy 2 zespoły I miejsce(p. podstawowy)

I miejsce ( p.rozszerzony)

XVII Powiatowe Dyktando Ortograficzne powiatowy 6 II miejsce
XI Festiwal Pieśni Patriotycznej finał 3 I miejsce
Ogólnopolski Konkurs Poezji „Myśmy wciąż do Niepodległej szli” finał 1 wyróżnienie
XI Powiatowy Finał Pieśni Patriotycznych finał zespół I miejsce
XII Powiatowy Konkurs Poetycki                        „ Nienazwane uczucia” Powiatowy I miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

XXI Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. Wojciecha Korfantego powiatowy 2 2 wyróznienia
XI Powiatowy Konkurs Geograficzny: „W harmonii z przyrodą…na szlakach rezerwatów biosfery” powiatowy 2 drużyny I miejsce
V Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „ Turbolandeskunde” finał 1 drużyna I miejsce
Zawody Strzeleckie LOK wojewódzki 2 drużyny I miejsce

III miejsce

XIII Przegląd Twórczości Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „ Rymy nieskończoności” finał 1 II miejsce
VII edycja konkursu literackiego „ Po co pisać do szuflady…” powiatowy I miejsce

2 wyróżnienia

XVII Konkurs literacki” Podbabiogórskie Opowieści”. powiatowy 2 II miejsce
Ogólnopolski konkurs „ Talentowisko” finał 1 II miejsce
Sport
I miejsce w klasyfikacji sportowej dziewcząt w powiecie suskim 2018/2019
II miejsce w klasyfikacji sportowej chłopców w powiecie suskim 2018/2109
Siatkówka plażowa chłopców wojewódzki drużyna IV miejsce
Wojewódzka Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt wojewódzki drużyna IV miejsce
Finał Powiatowy Siatkówki Chłopców powiatowy  drużyna II miejsce
Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt powiatowy drużyna III miejsce
Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców powiatowy drużyna I miejsce
Finał Powiatowy Siatkówki Dziewcząt powiatowy drużyna I miejsce
Piłka Ręczna Chłopców powiatowy drużyna III miejsce
Piłka Ręczna Dziewcząt powiatowy drużyna I miejsce
Powiatowe Zawody Pływackie( dziewczęta) powiatowy 12 I m.- styl grzbietowy

I m. – styl klasyczny

I m. – styl dowolny

II m. – styl dowolny

II m. – styl grzbietowy

III m. – styl klasyczny

III m. – styl dowolny

Powiatowe Zawody Pływackie                     (chłopcy) powiatowy 9 I m. – styl klasyczny

II m. – styl dowolny

III m. – styl dowolny

III m. – – styl klasyczny

Powiatowe Zawody Pływackie powiatowy 2 drużyny I m.- sztafeta dziewcząt

II m. – sztafeta chłopców

Drużynowy Tenis Stołowy (Chłopcy) powiatowy drużyna IV miejsce
Drużynowy Tenis Stołowy ( Dziewczęta) powiatowy drużyna II miejsce
Powiatowy Turniej w Szachach powiatowy drużyna I miejsce
Powiatowe drużynowe biegi przełajowe dziewcząt powiatowy drużyna I miejsce
Powiatowe drużynowe biegi przełajowe chłopców powiatowy drużyna III miejsce
Finał wojewódzki –drużynowe  biegi przełajowe wojewódzki drużyna VI miejsce
Finał wojewódzki – biegi przełajowe wojewódzki 6 II miejsce
Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt powiatowy drużyna I miejsce
Drużynowa Liga Lekkoatletyczna chłopców powiatowy drużyna III m.-  sztafeta 4×100
Wojewódzka Indywidualna LA wojewódzki 10 Im. – sprint 100m

I m. – sprint 200m

II m. – skok w dal

II m.- bieg na 400m

Finał powiatowy – koszykówka dziewcząt powiatowy drużyna I miejsce
Finał powiatowy – koszykówka chłopców powiatowy drużyna I miejsce
Finał wojewódzki – koszykówka chłopców wojewódzki drużyna IV miejsce
Zawody rejonowe w koszykówce dziewcząt rejonowy drużyna II miejsce

 

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005

Szczegółowe osiągnięcia sportowe znajdziesz TUTAJ