Osiągnięcia w konkursach i olimpiadach przedmiotowych

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Nazwa szkoły: Liceum Ogólnokształcące nr I im .M. Skłodowskiej-Curie w Suchej Beskidzkiej.

Nazwa olimpiady, konkursu, turnieju itp. Wskazanie etapu (powiatowy, okręgowy, wojewódzki, krajowy)

Liczba uczniów

Zajęte miejsca (zdobycie tytułu finalisty, laureata)
Olimpiada Tematyczna „Losy żołnierza i oręża polskiego” okręgowy

2

I miejsce
Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej finał

2

Finalistka i laureatka
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Niemczech „Turbolandeskunde 2018” finał

drużyna

I miejsce
Małopolski Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej „Superstar 2018” finał

drużyna

I miejsce
Konkurs Retoryczny pod patronatem MEN finał

1

finalistka
Ogólnopolski Konkurs Herbertowski „Płynąć pod prąd”. finał

1

finalistka
63.Ogólnpolski Konkurs Recytatorski rejonowy

2

wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy rejonowy

3

III miejsce,

Wyróżnienie

Nagroda publiczności

X Powiatowy Festiwal Pieśni Patriotycznej finał

zespół

I miejsce
Powiatowy Konkurs Maraton Matematyczny finał

2 zespoły

p.podstawowy- I miejsce

p.rozszerzony- I miejsce

X Powiatowy Konkurs Geograficzny finał

1 drużyna

III miejsce
Powiatowy Konkurs „Nienazwane uczucia” finał I i II miejsce
Ogólnopolski Konkurs Literacki finał Dwa II miejsca

SPORT

I miejsce w klasyfikacji sportowej dziewcząt w powiecie suskim

II miejsce w klasyfikacji sportowej chłopców w powiecie suskim

Wojewódzkie indywidualne zawody LA-chłopcy finał

6

I miejsce- pchnięcie kulą

I miejsce bieg na dyst.400m

Wojewódzkie indywidualne zawody LA-dziewczęta finał I miejsce- bieg na dyst.100m

I miejsce- skok w dal

I m-ce: bieg sztafetowy 4x100m

I miejsce- bieg na dyst.200m.

Wojewódzkie zawody w drużynowej Lidze LA finał

5

IV miejsce dziewczęta
Wojewódzkie indyw.zawody w kolarstwie górskim finał

2

VI i VIII miejsce
Klasyfikacja zespołowa w woj.etapie w kolarstwie górskim finał

drużyna

III miejsce
Wojewódzkie zawody w snowboardzie finał

1

XVIII miejsce
Wojewódzkie Indywidualne zawody w narciarstwie zjazdowym wojewódzki

3

VII i X miejsce dziewcząt

XIV miejsce chłopców

Wojewódzkie Indywidualne zawody w pływaniu- dziewczęta wojewódzki

5

II miejsce – styl klasyczny

III miejsce- styl dowolny

V miejsce –styl grzbietowy

Wojewódzkie Indywidualne zawody w pływaniu- chłopcy wojewódzki

2

III miejsce- styl.klasyczny
Wojewódzkie sztafetowe biegi przełajowe wojewódzki

drużyna

Dziewczęta: VI miejsce
Wojewódzki Drużynowy Turniej Szachowy finał

drużyna- 2 osoby

IX miejsce
VI Otwarte Mistrzostwa I Pomocy Gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych finał

drużyna- 3 osoby

I miejsce
Drużynowe wojewódzkie zawody w tenisie stołowym finał

drużyna- 2 osoby

V miejsce: dziewczęta
III Międzynarodowy Interdyscyplinarny Konkurs Wiedzy o Kulturze Fizycznej i Olimpizmie „KalosKagathos” finał

4 osoby

III miejsce
Wojewódzkie Zawody w piłce plażowej finał

drużyna- 2 osoby

V miejsce
Wojewódzkie zawody w piłce koszykowej- chłopcy finał

drużyna

IV miejsce
Rejonowe zawody w piłce koszykowej-dziewczęta rejon

drużyna

II miejsce
Rejonowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt rejon

drużyna

II miejsce
Powiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców rejon

drużyna

II miejsce
Rejonowe zawody w piłce ręcznej-chłopcy rejon

drużyna

IV miejsce
Rejonowe zawody w piłce ręcznej-dziewczęta rejon

drużyna

III miejsce
Powiatowe zawody w piłce nożnej dziewcząt powiat

drużyna

II miejsce
Powiatowe Halowe zawody w piłce nożnej dziewcząt powiat

drużyna

I miejsce

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005

Szczegółowe osiągnięcia sportowe znajdziesz TUTAJ