Spotkanie z rodzicami

W dniach 3 – 5 lutego 2021 odbędą się spotkania wychowawców z Rodzicami. Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne odbędą się ona w formie zdalnej. Wszystkie informacje szczegółowe zostaną przekazane przez dziennik elektroniczny. Serdecznie zapraszamy.

Akademia kreatywności

Rozpoczynamy nabór do II grupy Projektu Akademia kreatywności. Projekt „Akademia kreatywności – pomysł, potencjał, przedsiębiorca” skierowany jest do uczniów szkół średnich oraz młodych przedsiębiorców lub osób, które rozwijają swoją karierę zawodową w kierunku bycia przedsiębiorcą. Celem zajęć jest przybliżenie problematyki zobacz więcej …

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

Serdecznie gratulujemy uczennicom klasy 3b Joannie Głuc, Aleksandrze Skrzypek i Natalii Sowa zakwalifikowania się do etapu okręgowego XIV Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” Geografia z elementami geologii. Życzymy dalszych sukcesów.

Olimpiada

Miło nam poinformować, że Kinga Chowaniec z klasy 3d zakwalifikowała się do etapu okręgowego OLIMPIADY WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM. Zawody okręgowe odbędą się 22.01.20201 r. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.