Dyżury nauczycieli dla uczniów

WYKAZ DYŻURÓW NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

 

  DYŻUR DLA RODZICA DYŻUR DLA UCZNIA
1.       Sala Anna w godz. pracy szkoły w godz. pracy szkoły
2.       Tatara Anna w godz. pracy szkoły w godz. pracy szkoły
3.       Baran Sabina czw. l. 5 – 11:05 – 11:50 czw. l. 8 – 13:55 – 14:40
4.       Bogacz Iwona po wcześniejszym ustaleniu przez e-dziennik po wcześniejszym ustaleniu przez e-dziennik
5.       Bryndza Agnieszka w godzinach pracy pedagoga w godzinach pracy pedagoga
6.       Chaja Marcin środa l.5 11.05 – 11.50 poniedziałek l. 8 – 13:55 – 14:40
7.       Chaja-Kubas Marta środa  l.4  10:10 – 10:55 środa l.8  13:55 – 14:40 
8.       Chowaniec Beata wt.10.10-10.55 pt 13.55- 14.40
9.       Droński Witold wto. l. 6 – 12:00 – 12:45 pon. l. 8 – 13:55 – 14:40
10.   Gałuszka Katarzyna śr. l.3 – 9:15 – 10:00 wt. l.7 – 13:05 – 13:50
11.   Gryga Iwona poniedziałek l.2 8.20 -9,05 czwartek l.8 13.55-14.40
12.   Hadka Jakub poniedziałek 11.05 – 11.50 środa 13.55 – 14.40
13.   Hojda Katarzyna czwartek 11.05-11.50 czwartek 13.55-14.40
14.    Kiepura Artur  poniedziałek 11.05 – 11.50 środa 14:45 – 15:30
15.   Kłapyta Wojciech środa 9.15 – 10.00 środa 13.55 – 14.40
16.   Korzec Izabela piątek 7.30 – 8.15 czwartek 13.05 – 13.50
17.   Kot Bernadeta poniedziałek 11:05 – 11:50 piątek 13:55 – 14:40
18.   Kożuch Małgorzata w godzinach pracy pedagoga w godzinach pracy pedagoga
19.   Kubik Agnieszka pn 10:10 – 10:55 pn: 13:05 – 13:50  
20.   Majcherek-Pochroń Dorota wt. l .5 – 11:05 – 11:50 pn. l .9 – 14:45 – 15:30
21.   Michaś Natalia       wt. l.2  8.20-9.05         śr. l.9 14.45-15.30
22.   Miklusiak Łukasz wt. 10.10 – 10.55           wt- 12:00 – 13:00
23.   Mikołajek Agnieszka śr. l. 2 8:20 – 9:05 czw. l.8  13:55 – 14:40
24.   Młyńska Justyna śr. l. 6 – 12:00 – 12:45 śr. l. 8 – 13:55 – 14:40
25.   Mosór-Kufietta Magdalena śr l.1 7.30-815 śr l.8 -13:55-14:40
26.   Nowak Robert pn. 17.30 – 18.15 Pt. 7.15 – 8.00
27.   Opidowicz Magdalena wt .4 – 10.10 – 10.55 czw l.8 – 13.55 – 14.40
28.   Palcar Anna wt. l. 5 – 11:05-11:50 pon. l.7 – 13:05 – 13:50
29.   Palcar Lucjan śr. l 3 9.15 – 10.00 czw. l 8 13.55 – 14.40
30.   Pochopień Magdalena środa 12:00 – 12:45 poniedziałek 12:55 – 13:40
31.   Polak Marzena wtorek, 10:10-10:55, PN poniedziałek, 13:55-14:40, s.6
32.       Reciak Marcin czwartek 10.00 – 10.45 środa 14.45 – 15.30, sala 202
33.   Romanowska Renata czwartek 8:20- 9:05    PN piątek 13:55-14-40    s. 110
34.   Skawińska Małgorzata czwartek 9.15 – 10.00 środa 13.05 – 13.50
35.   Sobczuk Jadwiga wtorek 12.00-12.45 poniedziałek 13.55
36.   Stanaszek Andrzej poniedziałek 12.00 – 12.45 wtorek 13.05-13.50
37.   Stanaszek Krystyna środa 11.05 – 11.50 środa 13.55 – 14.40
38.   Stanaszek Małgorzata czwartek l.4 10.10-10.55 PN środa l.8 13.55-14.40 sala 205
39.   Steczek Katarzyna poniedziałek 12.00-12.45 czwartek 13.05-13.50
40.   Szafraniec Edyta poniedziałek 13:55-14:40 piątek 13:55-14:40
41.   Szczerba Anna pon. 4 lekcja 10.10 – 10.55 czwartek 7 lekcja 13.05 – 13.50
42.   Szwarc Monika poniedziałek 10.10- 10.55 środa 13.55-14.40
43.   Talaga Jakub poniedziałek 8.20-9.05 poniedziałek 13.05-13.50
44.   Talik Mateusz środa 11.05 – 11.50       wtorek 13.05 – 13.50
45.   Tarasek Michał śr 10.10-10.55 śr 13.50-14.40
46.       Witczak Justyna  po wcześniejszym ustaleniu przez e-dziennik po wcześniejszym ustaleniu przez e-dziennik
47.   Zając Damian Pt. 8.20-9.05 Śr. 12.00-12.45
48.   Zawora Sabina czw., l.6 12:00 – 12:45 PN czw., l 8 13:55 – 14:40 sala 109
49.      Zadora Jan pn. l 2 8:20 – 9:05 pon. l. 8 13:55-14:00
49.    Ziomek Marcin pon. l.4, 10:10-10:55 piątek, l.8, 13:55-14:40

 

Dyżury nauczyciele pełnią w swoich klasach  lub w pokoju nauczycielskim.