Dyżury nauczycieli dla uczniów

WYKAZ DYŻURÓW NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

  DYŻUR DLA RODZICA DYŻUR DLA UCZNIA
1.           Sala Anna       W godzinach pracy szkoły W godzinach pracy szkoły
2.           Tatara Anna W godzinach pracy szkoły W godzinach pracy szkoły
3.           Baran Sabina Poniedziałek, godz. 8.20 – 9.05 Piątek, godz. 13.55 – 14.40
4.           Bogacz Iwona Termin ustalany z nauczycielem Termin ustalany z nauczycielem
5.           Bryndza Agnieszka W godzinach pracy pedagoga W godzinach pracy pedagoga
6.           Chaja Marcin Wtorek, godz. 8.20 – 9.05 Wtorek, godz. 13.55 – 14.40
7.           Chaja-Kubas Marta Wtorek, godz. 9:15- 10:00 Poniedziałek , godz. 13.55- 14.40
8.           Chowaniec Beata Czwartek, godz. 7.30- 8.15 Wtorek, godz. 14.40 – 15.25
9.           Droński Witold Piątek , godz. 9.15 – 10.00 Poniedziałek, godz. 13.05 -14.00
10.       Gałuszka Katarzyna Wtorek, godz. 14.40 – 15.25 Czwartek, godz. 14.40 – 15.25
11.       Gryga Iwona Piątek, godz. 10.00 – 10.45 Poniedziałek, 13:05 – 13:50
12.       Hadka Jakub Poniedziałek, godz. 10.10- 10.50 Środa, godz. 13.55 – 14.40
13.       Hojda Katarzyna Poniedziałek, godz. 11.05 – 11.50 Czwartek, godz. 13.55 – 14.40
14.       Kłapyta Wojciech Piątek, godz. 9.15 – 10.00 Wtorek, godz. 13.55-14.40
15.       Kołodziejczyk-Gurdek  I. Wtorek, godz. 9.15 – 10.00 Poniedziałek , godz. 14.40 – 15.20
16.       Korzec Izabela Poniedziałek, godz. 13.05-13.55 Środa, godz. 13.55 – 14.40
17.       Kot Bernadeta Poniedziałek, godz. 9.15 -10.00 Piątek , godz. 13.55- 14.40
18.       Kożuch Małgorzata W godzinach pracy pedagoga W godzinach pracy pedagoga
19.       Krauze Anna Termin ustalany z nauczycielem Termin ustalany z nauczycielem
20.       Kubik Agnieszka Czwartek, godz. 9.15 – 10.00 Środa, godz. 12.45 – 13.30
21.       Majcherek-Pochroń Dorota Poniedziałek, godz. 9.15 – 10.00 Czwartek, godz. 14,45 – 15.30
22.       Michaś Natalia Poniedziałek, godz.10.10 -10.55 Środa, godz. 13.55 – 14.40
23.       Miklusiak Łukasz Wtorek, godz. 9.15- 10.00 Poniedziałek , 13.50- 14.30
24.       Mikołajek Agnieszka Środa, godz. 9.15 – 10.00 Wtorek ,godz. 14.45- 15.20
25.       Młyńska Justyna Czwartek, godz. 10.10 -10.55 Środa, godz. 13.55 – 14.40
26.       Mosór-Kufietta M. Poniedziałek, godz. 12.00 – 12.45 Poniedziałek, godz. 14,45- 15.30
27.       Nowak Robert Piątek, godz. 8.20 -9.05 Poniedziałek, 18.00 – 18.45
28.       Opidowicz Magd. Czwartek, godz. 9.15 – 10.00 Środa, godz. 13.55- 14.40
29.       Palcar Anna Wtorek, godz. 12.45- 13.30 Środa, godz. 13.55 – 14.40
30.       Palcar Lucjan Poniedziałek, godz. 9.15 – 10.00 Środa, godz. 13.05 – 13.55
31.       Pochopień Magdal. Wtorek, godz. 14.40 – 15.15 Czwartek, godz. 14.45-15.30
32.       Polak Marzena Piątek, godz. 8.20 -9.05 Poniedziałek, godz. 13.50 – 14.40
33.       Romanowska Renata Poniedziałek, godz. 11.05 – 11.50 Poniedziałek, 14.45 – 15.30
34.       Skawińska Małgorzata Poniedziałek, godz. 10.10 – 10.55 Wtorek 13.55 – 14.40
35.       Sobczuk Jadwiga Poniedziałek 13.50 – 14.40 Czwartek, 13.50 – 14.40
36.       Stanaszek Andrzej Poniedziałek, godz. 10.20 -10.55 Piątek, godz.13.50-14.40
37.       Stanaszek Krystyna Piątek, godz. 11.05 – 11.50 Poniedziałek, godz. 13.55 – 14.40
38.       Stanaszek Małgorzata Piątek , godz. 10.10 – 10.55 Piątek, godz. 13,55 – 14.40
39.       Steczek Katarzyna Środa, godz. 12.00 – 12.45 Piątek, godz. 13.55 – 14.40
40.       Szafraniec Edyta Środa, godz. 8.20 – 9.05 Wtorek, godz. 13.55 – 14.40
41.       Szczerba Anna Piątek, godz. 9.15 – 10.00 Czwartek, godz. 13.55.14.40
42.       Szwarc Monika Czwartek, godz. 8.20 – 9.05 Czwartek , godz. 13.55 – 14.40
43.       Talaga Jakub Czwartek, godz. 9.15 -10.00 Wtorek, godz. 13.05.13.50.
44.       Talik Mateusz Wtorek, godz. 13.0513.55 Środa, godz.13.35- 14.25
45.       Tarasek Michał Czwartek, godz. 14.45 – 15.30 Piątek, godz. 13.55- 14.40
46.       Zając Damian Środa, godz. 10.10 -10.55 Piątek, godz. 13.50 – 14.40
47.       Zawora Sabina Czwartek, godz. 8.20 – 9.05 Wtorek, 13.55 – 14.40
48.       Ziomek Marcin Czwartek, godz. 10.10 -10.55 Środa, godz. 13.55 – 14.40

Dyżury nauczyciele pełnią w swoich klasach  lub w pokoju nauczycielskim.